KONST / Litografier / Färglitografi 13462275
nr 1346 2275
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Färglitografi, Signerad med dedikation, daterad -76. Bladets mått: 60x78 cm
Utrop:
500 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:01:05
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström